Magazinn.com

ÇUKUR DİZİSİNİN GALASINDAN ÇOK ÖZEL GÖRÜNTÜLER!

VİDEO HABER - “Çukur” dizisinin sezon finali önceki akşam düzenlenen gala gecesiyle yapıldı...

13 Haziran 2018 / 14:17

ÇUKUR DİZİSİNİN GALASINDAN ÇOK ÖZEL GÖRÜNTÜLER!
Başrollerini Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Ercan Kesal ve Perihan Savaş’ın paylaştığı “Çukur” dizisi, önceki akşam Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen gala gecesiyle sezon finali yaptı. 
 
Show TV, Ay Yapım ve Tohum Otizm Vakfı işbirliğiyle, “Çukur otizmin farkında” sloganıyla düzenlenen gecede dizi ekibi, sezon finalini konuklarla birlikte izledi.
 
Geceye tam kadro katılan dizi ekibinden Aras Bulut İynemli şunları söyledi:
 
"Yoğun bir sezon geçirdik. Böyle bir ekiple çalışmaktan gurur duyuyorum. Çok güzel bir hikayeye hizmet ediyoruz. Tohum Otizm Vakfı'na özewl bir geceyle sezon finalini taçlandırıyoruz. O yüzden de çok değerli bu gece."
 
Dilan Çiçek Deniz böyle bir dizide yer almaktan duyduğu mutluluğu ifade ederek, "Çok güzel bir ekiple çalışıyoruz o yüzden tadını çıkaracağız bu ekibin" dedi.
 
Ercan Kesal ise gecede şunları söyledi;
 
"İnsanlar olmak istedikleri bir dünyayı severler ve takip ederler. Çukur böyle bir dünyayı sundu. Delikanlılığın, cömertliğin, ailenin, dayanışma duygusunun hala geçerli olduğu bir dünyayı sundu. Bu yüzden Çukur kendisini ayırdı."
 
Perihan Savaş ise büyük bir özveriyle çalıştıklarını ve bunun da izleyiciye yandığını ifade ederek, "Çukur'da genç arkadaşlarımla ve diğer oyuncu arkadaşlarımla birlikte olmak çok keyifliydi. Son bölüm de çok özel bir bölüm."
 


Bu haber 7317 defa okundu.