Magazinn.com

ESKİ AŞIKLAR MERYEM UZERLİ İLE ALP ÖZCAN FRANSA'DA BULUŞTU!

Alp Özcan, henüz 5 gün önce kendisi için ‘O adamı sormayın’ diyen Meryem Uzerli’yle Fransa’da bir araya geldi...

25 Mayıs 2017 / 12:15

ESKİ AŞIKLAR MERYEM UZERLİ İLE ALP ÖZCAN FRANSA'DA BULUŞTU!

İkinci şans verdikleri aşkları geçtiğimiz günlerde biten Meryem Uzerli ile Alp Özcan cephesinden gelen son hamle ile kafalar iyice karıştı.

 

Evliliğe giden 1 yıllık aşkları Ekim 2016'da son bulan ikili, 6 aylık aranın ardından yeniden bir araya gelmişti. Ancak yolları bir kez daha ayrılan Uzerli ile Özcan, Fransa'da buluştu. 70. Cannes Film Festivali için Fransa'ya giden ikili, başlangıçta ayrı ayrı mekanlarda eğlense de önceki gece De Grisogono partisinde bir araya geldi.

Ayrıldıktan sonra Alp Özcan'ı soran muhabirlere "O adamdan bahsetmeyin bana" diyen Meryem Uzerli'nin eski aşkıyla buluşması sosyetik iş adamının instagram'daki paylaşımıyla ortaya çıktı.

YENİDEN BARIŞTILAR MI?

Partide eski aşkı Meryem Uzerli ile çekilen karesini sosyal medyada paylaşan Alp Özcan'ın fotoğrafa düştüğü not ise dikkat çekiciydi…

 

Zira Özcan'ın mesajı eski sevgilisinin kendisi hakkında basın mensuplarına söylediği sözü akıllara getirir cinstendi... Genç işadamı güzel oyuncuyla paylaştığı kareye büyük harflerle "O ADAM, O KADIN" yorumunda bulundu. Herkes başlangıçta ikilinin aşklarına kaldıkları yerden devam ettiğini düşünse de Özcan'ın yine büyük harflerle yazdığı "SADECE ARKADAŞIZ" sözü ise durumu özetliyordu.


 Bu haber 3403 defa okundu.